You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

20.05.2024 07:57:57

Majstorija Cavanija nedovoljna Unitedu

Leeds slavio u Southamptonu

Manchester United je u meču 37. kola engleske Premier lige odigrao 1:1 s Fulhamom.

Utakmica bez rezultatskog značajana okončana je podjelom bodova. United je bio veliki favorit, daleko bolji rival na terenu, ali nije uspio doći do pobjede.

Meč je obilježila magija Edinsona Cavanija u 15. minuti, kada je sjajnim udarcem iz daljine lobovao golmana gostiju.

Fulham je uspio da se spasi poraza u 76. minuti, golom Bryana. United je pokušavao doći do novog gola, ali nije uspio.

Manchester United još nije osigurao drugo mjesto uoči posljednjeg kola i ima 71 bod. Fulham je ranije ispao iz lige, a trenutno je na 18. mjestu sa 28 bodova.

U drugoj utakmici ovog kola od 19 sati Leeds je s 2:0 slavio u gostima kod Southamptona. Bamford i Roberts su bili strijelci.