You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

19.04.2024 20:53:41

KOMBINACIJA REALOVIH MAJSTORA

Modrić lijepo zabio na sjajnu asistenciju Benzeme: Real na vrhu zajedno s Atleticom

Real Madrid bodovno se izjednačio s vodećim Atleticom.

U dvoboju 14. kola Primere Real je slavio u gostima kod Eibara s 3:1, a strijelac drugoga gola za Kraljevski klub bio je Luka Modrić.

Real je poveo golom Benzeme već u 6. minuti, a Modrić je u 13. minuti lijepim udarcem s ruba kaznenog prostora povećao na 2:0. Asistent je bio Benzema koji je promiješao Eibarovu obranu,

Luki je je to drugi gol u Primeri ove sezone, a prvi je zabio u derbiju protiv Barcelone krajem listopada. Modrić je izašao iz igre u 73. minuti.

U 29. minuti napadač Eibara Kike sjajnim je udarcem u same rašlje smanjio rezultat, a u sudačkoj nadoknadi Lucas Vasquez je postavio konačnih 3:1 na dodavanje Benzeme, junaka utakmice s golom i dva asista.

Real je pobjedom došao na 29 bodova, isto koliko i lider Atletico, koji ima dvije utakmice manje, dok je Eibar 14. s 15 bodova.