You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

29.04.2024 00:48:15

Luka Modrić zaradio ovacije navijača Reala

Prvo je asistirao, a onda zabio strašan pogodak

Luka Modrić upisao je asistenciju i gol u 27. kolu La Lige između Real Madrida i Real Sociedada.

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Real Sociedad s visokih 4:1 u susretu 27. kola La Lige na Santiago Bernabeu, a kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Luka Modrić za samo tri minute upisao je asistenciju i pogodak.

Iako su stvari krenule poprilično loše za kraljevski klub, gosti su poveli s bijele točke preko Oyarzabala u 10. minuti susreta, Modrić je sve preokrenuo u završnici prvog poluvremena.

Prvo je u 40. minuti susreta asistirao Eduardu Camavingi za izjednačenje rezultata, a onda je tri minute kasnije neobranjivo pogodio gostujuća vrata. Bio je to fantastičan udarac izvan kaznenog prostora.

Do kraja susreta "kraljevski klub" je postigao još dva pogotka. Prvo je u 76. minuti susreta Karim Benzema zabio s bijele točke, a onda je tri minute kasnije Asensio zabio za konačnih 4:1.

Ovom pobjedom Real je pobjegao drugoplasiranoj Sevill na osam bodova prednost.