You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

06.05.2024 17:14:53

BEZ RONALDA NE IDE

Vlašić i West Ham nokautirali Manchester United na Old Traffordu: Jedan gol je bio dovoljan

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić igrao je za goste od 69. minute. Za Manchester nije nastupio Cristiano Ronaldo koji je dobio poštedu.

Nogometaši West Hama izborili su plasman u osminu finala Liga kupa pobijedivši na Old Traffordu Manchester United sa 1:0.

Pogodak odluke zabio je Manuel Lanzini u devetoj minuti utakmice. Gosti su mogli i uvjerljivije slaviti, no Andrij Jarmolenko je u 87. minuti pogodo vratnicu.

Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić igrao je za goste od 69. minute. Za ManU nije nastupio Cristiano Ronaldo koji je dobio poštedu.

Dalje ide i Chelsea koji je pobijedio Aston Villu sa 4:3 boljim izvođenjem jedanaesteraca nakon što je utakmica završila 1:1.

Timo Werner je zabio za Bluese u 54. minuti, a izjednačio je Cameron Archer deset minuta kasnije. Prilikom izvođenja jedanaesteraca odlučili su promašaji Younga i Nakambe. Mateo Kovačić nije nastupio za londonski sastav.

Nakon izvođenja jedanaesteraca slavio je i Tottenham koji je porazio Wolverhamptona sa 3:2. Susret je završio 2:2 nakon što su Spursi poveli 2:0, a domaćin izjednačio.

Arsenal je sa 3:0 pobijedio Wimbledon, a strijelci su bili Lacazette (11), Rowe (77) i Nketiah (80).