You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

11.05.2024 11:40:03

PRAVA GOLIJADA

PSG bez Messija u gostima postigao četiri gola i nastavio stopostotni niz

U prvoj utakmici 3. kola francuskog nogometnog prvenstva Paris Saint-Germain je došao do treće uzastopne pobjede svladavši kao gost Brest sa 4:2 (2:1), a u pariškom sastavu još uvijek nije bilo Lionela Messija.

PSG je poveo u 23. minuti pogotkom Andera Herrere, a na 2:0 je u 36. minuti povisio Kylian Mbappe. Domaći su smanjili zaostatak u 42. minuti golom Honorata, da bi u 73. minuti pogotkom Idrisse Gueyea gosti ponovno došli do dva gola prednosti.

U 85. minuti Brest je preko Mounieja smanjio na 2:3, a u 90. minuti je Angel Di Maria postavio konačnih 4:2.

PSG je na vrhu ljestvice s maksimalnih devet bodova, tri više od Angersa i Clermonta koji imaju utakmicu manje. Brest je s dva boda na 12. poziciji.