You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

29.04.2024 11:08:22

UKRAJINAC ODUŠEVIO

Real Madrid na krilima fantastičnog Lunina do slavlja protiv Leipziga: Modrić ostao na klupi

Nogometaši Real Madrida slavili su 0:1 na gostovanju kod Leipziga u osmini finala Lige prvaka.

Nogometaši Real Madrida slavili su 0:1 na gostovanju kod Leipziga u osmini finala Lige prvaka. Pogodak za pobjedu postigao je Brahim Diaz u 49. minuti susret.

Uzbuđenje je krenulo već u drugoj minuti, kad je zbog zaleđa poništen pogodak Benjamina Šeška. Poništavanje je dovelo do žestoke rasprave na internetu pa čak i otvorenih napada na UEFA-u, ali na kraju je snimka iza gola potvrdila kako je odluka bila ispravna.

Do odmora je viđeno nekoliko manjih prilika s obje strane, a bliže pogotku bio je Real, no nije do njega došao.

Došli su zato u 49. minuti, kad je Diaz pogodio nakon fenomenalne solo akcije, u kojoj se riješio trojice igrača pa još efektnije poslao loptu u dalji kut.

Bio je to rezultat koji se zadržao do kraja, iako je Real mogao i povećati vodstvo, ali ispriječila se vratnica, dok se čak tri puta igračima domaćih ispriječio sjajan Realov vratar Lunin.

Tako Kraljevski klub odnosi veliku prednost na uzvrat u Madrid.