You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

29.03.2024 15:33:31

MIRIŠE NA MILIJUNE

Kvalifikacije za Ligu prvaka: Favoriti kiksali, Vrsaljko debitirao, Slovan nevjerojatnim preokretom do pobjede

Odigrani su posljednji susreti prvog dvomeča drugog pretkola Lige prvaka.

Kvalifikacije za Ligu prvaka još su se jednom pokazale kao izuzetno teške, svi daju sve od sebe za UEFA-ine milijune, a danas je samo Vitoria Plzen kao nominalni favorit pobijedila finski HJK.

Najuzbudljivija utakmica odigrala se u Budimpešti, Ferencvaroš je imao sve u svojim rukama do 81. minute, kada Slovan iz Bratislave s dva brza pogotka preokreće sve u svoju korist. Bivši igrač Rijeke, Stjepan Lončar, ušao je u igru u 57. minuti za Ferencvaroš.

Šime Vrsaljko je debitirao za Olympiakos, odigrao je 81. minutu u remiju 1:1 protiv Maccabija iz Haife, susret su obilježili žuti kartoni kojih je bilo čak 10, a dobio ga je i naš Šime u 43. minuti susreta.

Na Ljudskom vrtu Maribor i moldavski Sheriff odigrali su susret bez pogodaka, baš kao i duel Dynamo Kijeva i Fenerbahčea, koji je zbog rata u Ukrajini odigran u susjednoj Poljskoj.