You are using an outdated browser. Please upgrade your browser to improve your experience and security.

22.10.2024 11:23:28

Kaos u klubu

Jurićeva Roma upisala novi remi, Talijani nezadovoljni: Koji je sljedeći potez?

U pretposljednjem ogledu 7. kola talijanske Serie A nogometaši Monze i Rome su remizirali 1:1.

U pretposljednjem ogledu sedmog kola talijanske Serie A nogometaši Monze Rome su remizirali odigravši 1:1.

Nakon dvije prvenstvene pobjede u nizu Roma, koju vodi hrvatski trener Ivan Jurić, tako je osvojila samo bod kod pretposljednje Monze koja je i dalje bez pobjede u novoj sezoni. Monza ima četiri remija i tri poraza.

Oba su pogotka postignuta u drugom poluvremenu. Rimljani su poveli golom Ukrajinca Dovbika u 61. minuti, ali je devet minuta kasnije izjednačio Dany Mota.

Sve do kraja Roma je napadala, tražila je drugi pogodak i pobjedu, ali cilj nije ostvarila. Roma je odigrala četvrti remi u sezoni te je deveta na ljestvici.